+371 2844 4244 info@promenade.lv

Albatross Home #9

Divu stāvu ēkas otrajā stāvā ar kopējo platību 36.6 m2 ( dzīvojamā platīa 21.6 m2, terase 15 m2) varat iepazīt tīras un modernas arhitektūras noskaņās ieturētu dzīvokli. Divistabu dzīvoklis ar atvērtā plānojuma dzīvojamo istabu un ēdamistabu/ virtuvi, kur pēc spraigas darba dienas atpūsties un pagatavot gardu maltīti sev un mīļajiem. Katrs dzīvoklis būs aprīkots ar iebūvētu IKEA virtuvi un tehniku. Dzīvoklim iekārtota ergonomiski plānota vannas istaba. Guļamistaba plānota ar atsevišķu guļamzonu un skapi personīgo mantu glabāšanai.
Dzīvokļu interjera dizainā ieturēta klusināta krāsu gamma, kas iezīmē nelielu devu elegances un šarma. Funkcionālais un pārdomātais plānojums vienlaicīgi ļauj racionāli izmantot visu pieejamo platību. Dzīvokļa plašie logi piešķir tam pilnības auru. 
Dzīvoklis būs pilnībā aprīkots, lai Jūsu mājas vai atpūtas vieta būtu arī Jūsu miera osta. Tāpat pieejamas inženierkomunikācijas (elektrība, ūdensapgāde, kanalizācija, apkure). Ēkas teritorija ir un būs apzaļumota, un bērniem būs pieejams plašs laukums rotaļām un sportiskām aktivitātēm.

Albatross Home projekts tā jaunajiem iemītniekiem nodrošinās eko un miera baudītāju dzīves stilu. Jau šobrīd Baltijas jūras krastā slejas vienreizējs apbūves projekts Albatross Home 11 ha platībā, slēgtā teritorijā. 
Apvienojot komfortu ar stilu un jaunradītajām ērtībām, lieliskā projekta lokācija Albatross Home iemītniekiem pavērs iespēju pavadīt netraucētas brīvdienas un darba dienas priežu meža ieskautajā teritorijā līdzās jūras krastam. Jebkurā diennakts laikā ir sasniedzama teju minūtes attālumā esošā Ķesterciema pludmale.
Projektā paredzētie risinājumi nodrošinās tā izmantojamību visās sezonās – šeit atpūta Jūs gaidīs gan rudenī sēņojot, gan ziemā izbaudot pastaigas un teritorijas baseinu, nemaz nerunājot par vasaru, kad sākas peldēšanas sezona.
Albatrosa Home vīzija projekta teritorijā paredz plašu zaļo atpūtas zonu ar soliņiem, veloceliņu, grila vietām, sporta laukumiem (volejbols, futbols, basketbols), sporta kompleksu, 25 m baseinu, SPA zonu un pieeju jūras krastam. Teritorija ir apsargājama un marram iedzīvotājam tiks nodrošināta stāvvieta. 
Albatross Home gan tās iemītnieki, gan viesi varēs izmantot teritorijā esošo baseinu un SPA zonu. Plānots piesaistīt ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus vasaras sezonā. Netālu no teritorijas mājražotāji piedāvā iegādāties dārzeņus, olas u.c. eko produktus. 
Tik ļoti dažādā un interesantā publiskā ārtelpa būs vērojama no skatupunktiem dažādos līmeņos. Teritorijas plašums ļaus izbaudīt garas pastaigas, nodrošinās bērniem un mazbērniem sporta aktivitātes. Izsmalcinātāka dzīves stila baudītāji netālu no projekta varēs nesteidzīgi novērtēt blakus ciematu restorānu gastronomiskos piedāvājumus. 
Projektā ietilpst vairākas ēkas, kas piedāvā estētiskas divstāvu jaunās paaudzes dzīves telpas. Projekta autori dzīvokļus papildinās ar harmoniskām interjera detaļām no augstvērtīgiem materiāliem ar pārdomātu plānojumu, kas vienlaicīgi ļaus racionāli izmantot visu pieejamo platību.

Pamatinformācija

Pieteikties apskatei

Sazinies ar pārdošanas menedžeri vai atstāj savu kontaktinformāciju un mēs ar tevi sazināsimies

Līga Lapsale

Projekta pārdošanas/īres vadītāja
+371 2844 4244
info@promenade.lv

Apkārtnes karte

Vecrīga
T/C Rīga Plaza
Rīgas Pasažieru osta
Rīgas Centrālstacija
Lidosta Rīga
Rīgas Centrāltirgus